НАТУРАЛЬНЫЙ КАМЕНЬ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ В УКРАИНЕ

✓ 300 видов камня
✓ Изготовление и монтаж изделий
✓ Оптовая и розничная продажа


ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ПРАЙС
С ОПТОВЫМИ ЦЕНАМИ
Оставьте заявку прямо сейчас:
Получите прайс с оптовыми ценами:
НАШ АССОРТИМЕНТ
ГРАНИТ
от 800 грн/м2
Получить прайс
МРАМОР
от 2000 грн/м2
Получить прайс
ОНИКС
от 8000 грн/м2
Получить прайс
ТРАВЕРТИН
от 1500 грн/м2
Получить прайс
Оставьте свои контакты, чтобы получить прайс с минимальными ценами!
НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА
Оперативность
Возможность доставки камня или изготовления продукции от 1 суток
Лучшая цена на рынке
Наша фирма работает без посредников, что позволяет сохранить для Вас низкие цены на камень и готовые изделия
Ассортимент
У нас в наличии Вы найдете 300 видов и расцветок камня (мрамора, оникса, гранита, травертина).
Оставьте свои контакты и получите прайс с минимальными ценами!
Оставьте заявку прямо сейчас и получите оптовый прайс:
ОТЗЫВЫ

Действуйте сейчас!

оставьте свои контакты, чтобы получить оптовый прайс:

Предложение действует еще:
Дней
Часов
Минут
Секунд
НАШИ КОНТАКТЫ

Выставочный салон:
г. Днепр,
пр-т Дмитрия Яворницкого, 13/15

Склад, производство:
с. Партизанское, Днепропетровский р-н
(трасса Царычанка-Полтава)
ул Заводская ,29

Тел.:
+38 (067) 636-78-81

e-mail:
metallstone11@gmail.com

Звоните с 8:00 до 19:00

+38 (067) 636-78-81
или оставьте заявку онлайн (круглосуточно)
Оставьте свои контакты и мы перезвоним Вам в течение 5 минут!
Оставьте свои контакты и мы перезвоним Вам в течение 5 минут!
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в "Згодi з розсилкою"

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на пошук туру для вдпочинку ви відправляєте своє Ім'я і телефон через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш телефон для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів.
Ваші ім'я та телефон не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваше ім'я та телефон на захищених серверах сервісу esputnik.com і використовуються відповідно до його політикою конфіденційності.

Ви можете відмовитися від отримання повідомлень розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, написавши на пошту або просто зателефонувавши до нас по телефону.

Як ці дані використовуються

На сайті antar.com.ua використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.
За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: ivan.pradosh@gmail.com

ЗГОДА З РОЗСИЛКОЮ

Заповнюючи форму на нашому сайті - ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, працюючим від нашого iменi: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонованих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повною або частковою продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашого на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання повідомлень нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.
Made on
Tilda